H&P plast spol. s r.o.

Zakázková výroba s využitím technologie vstřikování termoplastů

Co nabízíme

Společnost H&P plast spol. s r.o. nabízí svým zákazníkům zakázkovou výrobu využitím technologie vstřikování termoplastů, dále zajišťuje výrobu forem a veškeré kompletační práce. Od roku 2012 zahájena výroba elektroinstalačních krabic pod omítku a příchytek kabelu.

Pro komplexnost našich služeb nabízíme i vlastní autodopravu do 3,5t a kapacitou 9 palet.

Zakázková výroba se provádí na vstřikolisech s uzavírací sílou od 15 tun do 160 tun. Poměrně široké rozpětí uzavíracích sil našich strojů nám umožňuje realizovat široké spektrum zakázek, to znamená výrobu od malých dílů až po středně velké díly.

Výroba forem probíhá v úzké spolupráci s nástrojárnami, které si naše společnost pečlivě vybrala a se kterými spolupracuje už dlouhou dobu. Zároveň se jedná o nástrojárny, které splňují náročné kritéria ohledně kvality výroby a všechny disponují certifikátem kvality.

Při výrobě forem se společnost snaží přistupovat k zákazníkům maximálně vstřícně, protože zohledňujeme fakt, že ne všichni naši zákazníci jsou fundováni v daném oboru. Z tohoto důvodu jsme připraveni poskytnout našemu zákazníkovi veškerou pomoc, od prvotního poradenství až po vyvzorování formy. V tomto procesu se jedná zejména o posouzení požadavku zákazníka a následnou optimalizaci řešení, která zahrnuje navržení vhodného typu materiálu a návrh koncepce formy. Dále se jedná o odzkoušení vyrobené formy a o případnou optimalizaci technických řešení v případě dalších požadavků zákazníka.

V případě, že je zákazník spokojen se vzorky, může následovat zakázková výroba.

Společnost nabízí svým zákazníkům také veškeré kompletační práce.

Přesunout se na začátek