H&P plast spol. s r.o.

Zakázková výroba s využitím technologie vstřikování termoplastů

O firmě

Náš příběh

Společnost H&P plast spol. s r.o. byla založena v roce 1996. Od svého vzniku až po současnost prošla společnost postupným vývojem. V současnosti je společnost H&P plast zavedená firma se stabilním finančním, odborným a personálním zázemím. Firma vyrábí plastové výrobky vstřikováním technických termoplastů. Výroba probíhá ve třísměnném provozu na 11 vstřikolisech.

Strategickými cíli společnosti jsou trvale udržitelný rozvoj a maximalizace spokojenosti zákazníka. Těchto cílů se snažíme dosáhnout správnou personální politikou, pravidelnou obnovou strojového parku a v neposlední řadě, důslednou kontrolou nákladů. Co se týče spokojeného zákazníka, dbáme pečlivě o pozitivní přístup k zákazníkovi a o korektní jednání v našich dodavatelsko-odběratelských vztazích.

Společnost klade velký důraz na kvalitu výroby, přičemž naše výroba podléhá pravidelným auditům kvality našich zákazníků. Důležitým momentem ohledně řízení kvality výroby je snaha společnosti o neustálé zlepšování kvality výroby, které se ve výrobní praxi konkrétně projevuje zejména implementováním nových kontrolních mechanismů do výroby.

Hlavním cílem společnosti do budoucna je pokračování v dosavadním úspěšném vývoji a vytvoření společnosti, která bude maximálně otevřená svým zákazníkům, dodavatelům ale také široké veřejnosti.

Nějaké otázky?

Máte nějaký specifický dotaz, nebo přání?

Přesunout se na začátek